Gdzie z dziećmi na plażę w okolicach Krakowa

Facebook
WhatsApp
Email

Latem miasto potrafi być zdecydowanie za gorące! Dzieciaki próbują wyciągnąć Cię na plac zabaw, ale po 15 minutach wracacie zgrzani i odwodnieni? Mamy na to sposób – odkryj przyjemne miejsca nad wodą dla rodzin w pobliżu Krakowa!

Przystań Brzegi – doskonałe miejsce na rodzinny odpoczynek

Przystań Brzegi to urocze miejsce w Krakowie przy ul. Trakt Papieski 1 z obszerną piaszczystą plażą i dwoma zbiornikami wodnymi. Znajduje się tutaj płytsza strefa kąpieli dla najmłodszych, co przyciąga do Przystani rodziny z małymi dziećmi. Polecamy skorzystać z biletu rodzinnego. Dzieci do lat 3 mają wstęp bezpłatny! Na pewno polubicie to miejsce, szczególnie ze względu na wspaniały piasek, podobny do tego na plażach nad morzem.

Uczciwie ostrzegamy, że nie bierzemy odpowiedzialności za miliardy próśb o budowanie kolejnego zamku z tego złocistego piasku! 😊 Na brzegu zalewu znajduje się wielki dmuchany tor przeszkód dla dzieci Bayer Park, w którym dzieciaki pozostają pod opieką ratowników, dzięki czemu rodzice mają chwilę wytchnienia.

przystan brzegi
Wiata na odpoczynek

Zalew na Piaskach (Kąpielisko Kryspinów) – plaża z atrakcjami dla dzieci

Zalew znajduje się przy wschodniej granicy Krakowa, zaraz za Bielańsko-Tynieckim Parkiem Krajobrazowym (Budzyń 5). Uwierzcie, że powietrze tutaj ani trochę nie przypomina tego miejskiego. Nad zalewem znajduje się strefa gastronomiczna, toalety i Bayer Park – dmuchany plac zabaw na wodzie.

Podczas przygotowań do sezonu 2023 w okolice Bayer Parku przywieziono ponad 40 ton świeżego piasku, aby zadbać o najmłodszych gości parku i ich delikatne stópki. Zarządca Zalewu na Piaskach honoruje przy płatności Kartę Dużej Rodziny, Multisport, Medicover Sport i FitProfit. Obserwuj profile Bayer Park w mediach społecznościowych, żeby zdobyć darmowe wejściówki na dmuchane tory przeszkód dla dzieci.

zalew na piaskach drogowskaz
zalew na piaskach plaża

Zalew Kryspinów (Zalew Budzyński) w Cholerzynie

Zalew Budzyński i Zalew na Piaskach są w świadomości Krakowian jednym kąpieliskiem, o nazwie Kryspinów. W rzeczywistości to jeden akwen, ale posiadający dwóch właścicieli, a każdy z nich stworzył własną, bardzo bogatą i odrębną ofertę dla klientów. Nad zalewem od strony Cholerzyna charakterystyczne są drewniane domki o nazwie Osada Kryspinów oraz korty tenisowe.

Zalew jest położony jedynie 12 km od Krakowa, co jest jego wielką zaletą. Ma bogatą infrastrukturę, kąpieliska są strzeżone, a rodzice uwielbiają tutaj przyjeżdżać ze względu na atrakcje dla dzieci.
To kolejne miejsce, gdzie znajduje się Bayer Park – miejsce rozrywki dla dzieci, istny raj ze wspinaczkami, zjeżdżalniami i zabawą pod okiem ratowników.

zalew kryspinów
dmuchańce na zalewie kryspinów

Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie – poczuj się jak na wakacjach

Piękne piaszczyste i kamienne plaże Kąpieliska Chorwacja przypominają odpoczynek nad zagranicznym morzem. Jako rodzice cenimy to miejsce za bezpieczeństwo – kąpielisko jest strzeżone, a nad atrakcjami czuwają wykwalifikowani pracownicy. Znajdują się tutaj restauracje, parki linowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego i dmuchane tory przeszkód dla dzieci Bayer Park.

Dla najmłodszych wydzielono strefę z fontannami, zjeżdżalniami i basenem z piłkami. Dobra zabawa gwarantowana! Jeśli lubisz robić zdjęcia czy wideo, tutaj uda Ci się zrobić świetne kadry, widoki są nieziemskie.

kąpielisko chorwacja z lotu ptaka
basen na kąpielisku chorwacja

Atrakcje nad wodą dla dzieci w okolicach Krakowa

Dzieci kochają aktywność na świeżym powietrzu, a rodzinny wyjazd nad jezioro może być dla nich nie lada gratką. Rodzice jednak nierzadko martwią się o bezpieczeństwo dzieci i z plaży wracają zmęczeni ciągłym monitorowaniem małych łobuzów. Koniec z tym! Bayer Park to miejsce, które łączy potrzeby wszystkich. To kompleks dmuchanych torów przeszkód w czterech lokalizacjach w Małopolsce, które są zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić dzieciom pełne bezpieczeństwo i radość podczas ich pokonywania. Gdy nad dziećmi czuwają ratownicy, rodzice odpoczywają!

Kup bilet do Bayer Park TUTAJ i nie stój w kolejkach na plaży!