Gdzie zorganizować dziecku urodziny w Krakowie?

Facebook
WhatsApp
Email

Planowanie urodzin dla naszych maluchów może być ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza w takim mieście jak Kraków, gdzie wiele sal zabaw ma niewiele dostępnych terminów w weekendy… Szukasz oryginalnego i ekscytującego pomysłu na urodziny dla Twojego dziecka? Nasi klienci już dawno na niego wpadli i poprosili nas, byśmy do oferty Bayer Park dodali organizację urodzin!

Czy urodziny na plaży to dobry pomysł?

Bayer Park to dmuchane tory przeszkód, które znajdują się przy plażach na brzegu Kąpieliska Kryspinów, Zalewu na Piaskach, Przystani Brzegi i Kąpieliska Chorwacja w Jurkowie. Naszą misją jest tworzenie niezapomnianych wspomnień z dzieciństwa, zapewnienie dzieciom zabaw ruchowych na świeżym powietrzu i wywołanie efektu „wow” na koniec urodzinowego dnia (zarówno u solenizanta, jak i u jego gości). Sprawdź, dlaczego urodziny w Bayer Park to świetny pomysł.

To nie są typowe urodziny w domu czy na sali zabaw

Dzieci potrzebują różnorodności i ruchu i nawet jeśli kochają sale zabaw, po jakimś czasie mogą nudzić się znanymi konstrukcjami. Dmuchane ślizgawki, tunele i ścianki wspinaczkowe nad wodą zapamiętają na długie lata. Zapewniamy niekończącą się frajdę i obiecujemy, że każda buzia będzie uśmiechnięta.

Wolne terminy

Ze względu na to, że Bayer Park jest dostępny w czterech lokalizacjach, jest większa szansa na to, że uda się zorganizować urodziny Twojego dziecka wtedy, gdy będziecie chcieli.

Piękno przyrody – oddech dla rodzica

Kto z nas kocha gwar i duchotę sal zabaw, ręka w górę? Jest wiele cudownych sal zabaw w Krakowie, do których sami chodzimy z dzieciakami i szczerze polecamy te miejsca, ale w weekendy robi się tam trochę tłoczno. A nasze parki są jedynymi z największych w Polsce i największymi w Małopolsce.
Na urodzinach w Bayer Parku odpoczniecie, drodzy Rodzice! Przygotowaliśmy dla Was leżaki pod zadaszeniem, mamy sklepik, zaplecze gastronomiczne w pobliżu, a do Waszej dyspozycji jest duży stół cateringowy. Dziećmi zajmują się wykwalifikowani ratownicy, a każdy mały Gość jest ubrany w kamizelkę bezpieczeństwa. Nie musicie się niczym przejmować!

Szczegóły oferty i prezenty!

Grupy urodzinowe mogą być maksymalnie 30-osobowe. Do dyspozycji gości jest plaża przy Bayer Parku, lodówka do przechowania tortu, przebieralnie, toalety, leżaki. Mamy nadzieję, że to wszystko, co pozwoli Wam zorganizować niesamowite urodziny dla Waszych dzieci. A jeśli nie – zorganizujemy to, co trzeba! Nasi pracownicy przygotują też dodatkowe zabawy dla dzieci, konkurencje, tory przeszkód na czas. Jeśli tylko maluchy będą miały na to ochotę, zespół czeka zwarty i gotowy.
Każdy solenizant dostanie na koniec prezenty, które możemy przekazać na Wasze ręce dzięki współpracy z GoJump, GoKidz!, Miasteczkiem Dzieci, Manią Pływania i salą zabaw Fikołki Bonarka. Psssst! Tak, chodzi o jeszcze więcej szalonej zabawy.

Więcej o lokalizacjach Bayer Park przeczytasz tutaj: https://bayerpark.pl/lokalizacje/
Oferta urodzinowa i cennik tutaj: https://bayerpark.pl/urodziny/