Letnie atrakcje dla dzieci w okolicy Krakowa – bezpieczeństwo i zabawa w Bayer Park

Facebook
WhatsApp
Email

Wiecie, czym różnią się rodzice od dzieci? Dzieci ładują akumulatory w 3 sekundy i potrzebują mnóstwa atrakcji, ruchu i bodźców, by po całym dniu krzyknąć z radością „Mamo, tato, było super!” Rodzice, choć wielu z nich uwielbia sport, aktywność na świeżym powietrzu i spacery, na liście potrzeb mają też „chwilę świętego spokoju”.

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka nad wodą?

Bayer Park to miejsce, które pozwala dzieciom wyszaleć się za wszelkie czasy, a rodzicom na chwilę odpocząć na leżaku plażowym. Bezpieczna zabawa jest dla nas priorytetem – na dmuchanych torach przeszkód pracują ratownicy i ich wyszkoleni pomocnicy. Bayer Park został zaprojektowany tak, by minimalizować ryzyko urazów. Dmuchane ślizgawki i ścianki wspinaczkowe zostały wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, odpornego na ścieranie i są przez nas regularnie kontrolowane, aby nie dopuścić do zniszczenia. Wszystkie dzieci są wyposażone w kamizelki asekuracyjne, a rodzicom przypominamy o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej.

Zabawy ruchowe dla dzieci

Od zawsze uwielbialiśmy ruch i tego chcemy uczyć nasze dzieci. Korzyści zdrowotne i fizyczne, jakie płyną z korzystania z dmuchanych torów przeszkód na wodzie, są nieocenione. To nie tylko świetna zabawa, ale też szkolenie umiejętności fizycznych, wytrzymałości, koordynacji ruchowej i równowagi. To lekcja wychowania fizycznego, ale w atmosferze szaleństwa nad jeziorem! Wspólnie uczymy się też zasad bezpiecznej zabawy, bo to coś, z czego nie chcielibyśmy rezygnować. Ratowników szkolimy z komunikacji bliskości, by dzieci czuły się u nas jak najlepiej.

Opinie rodziców

Czy Bayer Park jest dobrze oceniany przez rodziców? Zdecydowanie! (Co nas ogromnie cieszy). Zwracacie uwagę na dobrze wyszkolony personel, odpowiednie podejście do dzieci, coraz więcej udogodnień dla rodziców. Chwalicie dostępność infrastruktury (sklepiki, gastronomia, przebieralnie), prosicie o organizację urodzin, zabaw grupowych i wracacie do nas co roku! Za co Wam OGROMNIE dziękujemy! Do zobaczenia latem nad Zalewem Kryspinów, Przystani Brzegi i w Jurkowie na Kąpielisku Chorwacja.